O Nas

Dane adresowe

Obsługa sklepu internetowego:

Tel: + 48 514 563 128
E-mail: sklep@bluesteedoutlet.com

Infolinia: Pon-Pt 10:00-18:00

 

 

 

Instagram

 

 

Butiki stacjonarne:

KOSZALIN
ul. Fałata 11G
Pon-pt: 10:00 – 18:00
Sob: 10:00 – 14:00

 

Wirtualny spacer
po sklepie w Koszalinie

bluesteed_wirtualna_podroz

Media o nas

Artykuł o Blue Steed Outlet w magazynie koszalińskim „Prestiż”

prestiz_rejs_po_swiecie_mody_mini

Krótko o Blue Steed Outlet

Zajmujemy się importem odzieży, obuwia i dodatków renomowanych projektantów mody. Produkty sprowadzamy bezpośrednio z Włoch. Nasza firma jest OUTLETEM – towar pochodzi z legalnego źródła i obejmuje odzież, która z różnych powodów nie sprzedała się w pierwszym obiegu w sklepach należących do właścicieli poszczególnych marek lub ich franczyzobiorców. Outlet to odzież pełnowartościowa pochodząca z nadwyżek produkcyjnych (aktualne kolekcje), oraz odzież posezonowa. Outlet obejmuje również odzież z małym defektem pochodzącą wprost z linii produkcyjnej gdzie po kontroli jakości została zdyskwalifikowana. Może być to drobna wada przykładowo brak guzika. Decydując się na zakup produktu w outlecie w efekcie uzyskujesz odzież bardzo popularnych marek płacąc dużo mniej. Nasz towar posiada oryginalne metki, jedynie znikoma część może ich nie posiadać, o czym będziemy informować.
Informacja o występowaniu drobnych defektów odzieży (np. brak guzika) jest dostępna na stronie danego produktu. Przyjmujemy reklamacje każdego towaru posiadającego defekty niewystępujące w opisie. Umożliwiamy także zwrot odzieży w terminie 14 dni od chwili zakupu.
Jeżeli otrzymany towar nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o kontakt. Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem, dlatego staramy się wspólnie rozwiązywać zaistniałe problemy.

Pozdrawiamy i zapraszamy do częstego odwiedzania naszego sklepu internetowego!

Zespół Blue Steed Outlet