Blue Steed Outlet


Jesteśmy outletem z ogromną ilością asortymentu nowych markowych ubrań najlepszych projektantów.
Oferujemy aktualne oraz posezonowe kolekcje w obniżonych cenach.
Fabrycznie nowe ubrania
Luksusowe marki
Przystępne
Promocje i obniżki
Błyskawiczna wysyłka

Outlet odzieżowy – co to znaczy?


Outlet to punkt sprzedaży oryginalnej, fabrycznie nowej odzieży, która z różnych powodów nie sprzedała się w pierwszym obiegu w sklepach należących do właścicieli poszczególnych marek lub ich franczyzobiorców. Na nasz asortyment składa się pełnowartościowa odzież pochodząca z nadwyżek produkcyjnych, odzież posezonowa, a także – w niektórych przypadkach – odzież z drobnymi defektami (o czym zawsze informujemy). Decydując się na zakup produktu w outlecie w efekcie uzyskujesz odzież bardzo popularnych marek płacąc dużo mniej!

Gwarancja bezpieczeństwa zakupu


Jesteśmy legalnie działającą, zarejestrowaną firmą – nasze dane znajdziesz w dziale Kontakt. Sprowadzamy markową odzież z Włoch, spełniając wszystkie wymogi formalne polskiego i europejskiego prawa. Nasza odzież pochodzi z legalnych źródeł, jest oryginalna i fabrycznie nowa.
Informacja o występowaniu drobnych defektów odzieży (np. brak guzika) jest dostępna na stronie danego produktu. Przyjmujemy reklamacje każdego towaru posiadającego defekty niewystępujące w opisie. Umożliwiamy także zwrot odzieży w terminie 14 dni od chwili zakupu.


Spełniamy również kryteria Trusted Shops takie jak wypłacalność, przejrzystość cen, dobra obsługa klienta i ochrona danych osobowych. Gwarancja Trusted Shops zabezpiecza kupującego przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy!

Najwyższa jakość. Niepowtarzalny styl. Najlepsze ceny!
To nas znajdziesz:
  • KOSZALIN
  • ul. Fałata 11G
  • Pon-pt: 10:00 – 18:00
  • Sobota: 10:00 – 14:00
Telefon
  • +48 514 563 128
E-mail
  • sklep@bluesteedoutlet.com
  • www.bluesteedoutlet.com